Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MJÖLBY INTARSIA, sannolikt, bord, 1930/40-tal, björk med intarsiadekor av skepp, båtar och figurer, höjd 70, diameter 85 cm
Fanérskador
480030
2017-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här