Eric Elfvén

Eric Elfvén
Eric Elfvén
Eric Elfvén
Eric Elfvén

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ERIC ELFVÉN (1921-2008): "Nattlandskap", otydligt signerad , olja på duk, ca 80x110 cm

Skev duk

480033

2017-08-27