Bord med klofötter

Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter
Bord med klofötter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets början, bonad björk, runt, klofötter, hyllplan, glasskiva, höjd 66. diameter 75 cm

Bruksslitage

480043

2017-08-27