Wiliam Avar olja
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le Solei, signerad och daterad W. Avar 1996, olja på duk, 65x54 cm
A tergo: Après V mais et, arrivé le solei, le première april 1996 W. Avar
480047
2017-08-30