Wiliam Avar olja

Wiliam Avar olja
Wiliam Avar olja
Wiliam Avar olja
Wiliam Avar olja
Wiliam Avar olja
Wiliam Avar olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le Solei, signerad och daterad W. Avar 1996, olja på duk, 65x54 cm
A tergo: Après V mais et, arrivé le solei, le première april 1996 W. Avar

480047

2017-08-30