Sidoskåp med marmorskiva

Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva
Sidoskåp med marmorskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDOSKÅP / LAVOAR, med marmorskiva och hylldel, 1900-talets början, början, bonad björk, beslag i mässing, höjd 75, 106x52, total höjd 103 cm

Bruksslitage

480054

2017-08-27