Ampel
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
480067
Päivämäärä:
2017-08-27