Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

480067

Päivämäärä:

2017-08-27