Soffbord i ek

Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek
Soffbord i ek

Klubbat för:

3 400 SEK

1 200 SEK

SOFFBORD, massiv ek, 1900-talets mitt, organisk form, höjd 48 cm, längd 81 cm samt bredd 46 cm

Bruksslitage

480069

2017-08-27