Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -85, 1/35, fotogravyr, ca 46x53 cm
Zustandsbeschreibung
480074
2017-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner