Holländskt vinterlandskap 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD (Holländsk skola, 1800-tal): Vintermotiv med skridskoåkare, otydligt signerad, olja på duk, ca 96x142 cm

Lagningar, smärre bortfall

480086

2017-08-27