Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLFAT på fot, tenn, firma Svenskt Tenn, art deco, design möjligen Björn Trädgårdh, stämplad för 1931, höjd med hänkel ca 11,5, diameter ca 35,5, bredd ca 42 cm
Mindre slitage/repor
480095
2017-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här