Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BORD, 1900-talets början, sannolikt Mjölby intarsia, på pelarfot, teak och jakaranda, med intarsiadekor, skivan täckt med glasskiva, höjd 66, diameter 82 cm
Ytskador
480113
2017-08-27