Takalampa Atelje Lyktan

Takalampa Atelje Lyktan
Takalampa Atelje Lyktan
Takalampa Atelje Lyktan
Takalampa Atelje Lyktan
Takalampa Atelje Lyktan
Takalampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, "Supertube", Atelje Lyktan, Åhus. längd ca 161 cm

Slitage, repor

480128

2017-08-27