Ture Dahlö olja

Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TURE DAHLÖ (1895-1970): Trädet, signerad och daterad T.Dahlö-60, olja på pannå, ca 38x30 cm,
enligt etikett på baksidan betitlad "Bärplockerska"

480143

2017-08-27