Jens Mathisen oljemålning

Jens Mathisen oljemålning
Jens Mathisen oljemålning
Jens Mathisen oljemålning
Jens Mathisen oljemålning
Jens Mathisen oljemålning
Jens Mathisen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JENS MATHISEN (född 1926): Trädgårdsexteriör med figur, signerad och daterad 1975, olja på pannå, ca 23x32 cm

480144

2017-08-29