Per Daniel Holm oljemålning

Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER DANIEL HOLM (1835-1903): Kvarn med fors, signerad och daterad 59, olja på duk, 38x53 cm

krackelyr

480146

2017-08-27