Adolf Fredrik Nordling oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888): Marint motiv, a tergo med etikett, spännram med påskrift "Adolf", olja på duk, höjd ca 46x32,5 cm

Krackeleringar

480148

2017-08-27