Hans-Agne Jacobsson ljuskrona

Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona
Hans-Agne Jacobsson ljuskrona

Klubbat för:

8 800 SEK

6 000 SEK

HANS-AGNE JACOBSSON, 1960-tal, ljuskrona, mässing med 6 färgade glaskupor, höjd ca 65, diameter 75 cm

Minimala kantnagg

480164

2017-08-27