Wienerbrons signerad Bergman

Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGMAN, wienerbrons, form av en stående man med orientalisk matta, kallbemålad, signerad med Bergmans märke, höjd ca 7,5 cm

Smärre slitage

480165

2017-08-27