Wienerbrons signerad Bergman
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERGMAN, wienerbrons, form av en stående man med orientalisk matta, kallbemålad, signerad med Bergmans märke, höjd ca 7,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
480165
Päivämäärä:
2017-08-27