Wienerbrons signerad Bergman

Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman
Wienerbrons signerad Bergman

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERGMAN, wienerbrons, form av en stående man med orientalisk matta, kallbemålad, signerad med Bergmans märke, höjd ca 7,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

480165

Päivämäärä:

2017-08-27