Stol barockstil 1800-tal
2017-08-27
480168
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, barockstil, 1800-tal, svartmålad stomme, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 50 cm
Senare bemålning, slitage, nötta partier