Stolar empirestil
2017-08-27
480171
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 4 st, empirestil, tidigt 1900-tal, vitmålade med gulddekor, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, senare bemålning