Skänk jugend 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, senjugend, 1900-talets första hälft, gråbemålad, två lådor i front, profilerat dörrpar med bakomliggande hyllinredning, träskuren dekor av äpplen, höjd ca 94,5, 121x50 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad, senare beslag, mindre slitage
480178
2017-09-01