Skänk jugend 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK, senjugend, 1900-talets första hälft, gråbemålad, två lådor i front, profilerat dörrpar med bakomliggande hyllinredning, träskuren dekor av äpplen, höjd ca 94,5, 121x50 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, senare beslag, mindre slitage

480178

2017-09-01