Stig EH Rousk oljemålning

Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG EH ROUSK (född 1934): Vy mot Gamla stan från Skeppsholmen, signerad och daterad Stig EH Rousk 74, olja på duk, ca 62x50 cm

480189

2017-08-27