Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, patinerad mässing, olikformade prismor, höjd ca 40, bredd 35 cm
Ena vägglystern med avbruten arm, slitage
480193
2017-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här