Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEGLASHÅLLARE, 4 st., nysilver, 1920-tal, höjd inkl. hänkel ca 9 cm
Smärre slitage
480194
2017-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här