Industrihylla

Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla
Industrihylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INDUSTRIHYLLA, lackerad plåt, 1900-talets andra hälft, 4 sektioner som kan delas, höjd ca 170, 100x50 cm

Bruksslitage

480214

2017-08-27