Design Bertil Frihagen för Bodafors

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, 5 dlr, Bodafors, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, 1960-tal, teak och ek, bordets höjd ca 74, 140x85 cm, iläggsskivan vardera 50 cm

Bruksslitage, iläggsskiva med en listlagning

480269

2017-08-28