Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm
Slitage
480271
2017-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här