Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, röd- och vitrutig klädsel, längd ca 192, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Tyget med fläckar, smärre slitage
480274
2017-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner