Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACOB EDGREN (JAC) (1899-1980): (4), teckningar, signerade Jac. Edgren, tusch på papper uppklistrade på kartong, vardera ca 9 x 14 cm
Fuktfläckar, slitage, oramade
480283
2017-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här