Jacob JAC Edgren

Jacob JAC Edgren
Jacob JAC Edgren
Jacob JAC Edgren
Jacob JAC Edgren

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB EDGREN (JAC) (1899-1980): (4), teckningar, signerade Jac. Edgren, tusch på papper uppklistrade på kartong, vardera ca 9 x 14 cm

Fuktfläckar, slitage, oramade

480283

2017-08-31