Irishcoffee-glas design Börge Lindau & Bo Lindekr

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Hot and Cold", irishcoffeeglas, 10-st, Orrefors, 1970-tal, handtag i mässing, höjd ca 14 cm

Minimalt slitage

480289

2017-08-29