Kuverttallrikar

Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 17 st, porslin, förgyllt bräm, Suisse Langenthal Château, stämpelmärkta, diameter ca 26,5 cm

Lättare bruksslitage

480336

2017-09-05