Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, med vitrindörrar, inredning med hyllplan, underdel med låda, bemålat i vitt, höjd ca 230, 150x55 cm, nyckel medföljer
En dörr med trasigt glas, trasiga dekorelement, slitage, dörrar med färgen borttagen
480339
2017-08-29