Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, vaser, 2 st., skål, glas, Kosta Boda, 1970-80-tal, överfång med iriserande yta, den största vasen signerad BODA ATELJÉ 419/3 B. VALLIEN, den andra vasen samt skålen signerade BODA ARTIST COLL B VALLIEN, höjd ca 13,5-23,5 cm.

480343

2017-09-06