Buddha Burma

Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma
Buddha Burma

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, alabaster, Burma, 18/1900-tal, sittande på lotus, bär spår av bemålning, höjd ca 48 cm

Slitage, avslag

480346

2017-08-29