Dali träsnitt

Dali träsnitt
Dali träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Divine Comedy, Dante´s Divine Comedy-Purgatory-Canto 30 1960, signerad och numrerad i rött Dali 118/150, färgträsnitt, 25x18 cm

480350

2017-08-30