Hatthyllor 1900-talets första hälft
2017-08-29
480354
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HATTHYLLOR, 2 st.,1900-talets första hälft, stomme i aluminium plast och stål, längd ca 120-139 cm
Bruksslitage