Remmare 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 9 st., 1900-talets första hälft, grön glasmassa, etsad dekor av vinrankor, höjd ca 16 cm

Nagg förekommer

480359

2017-08-29