Carl Björkman bägare silver 1700-tal
Valmis
2017-08-29
480376
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Björkman (Nyköping, verksam 1735-45), invändigt förgylld, höjd ca 8,5 cm, vikt ca 76 g
Litet monogram