Bord Kifa Stockholm 1900-tal

Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal
Bord Kifa Stockholm 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-tal, underrede i stål märkt KIFA Stockholm, skiva i lackat trä, 2 ben med hjultrissor, höj- och sänkbart (medelhöjd ca 75), 61x123 cm

Bruksslitage, skiva med 2 hål

480384

2017-08-29