Samling fingerborgar

Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar
Samling fingerborgar

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FINGERBORGAR, silver, vitmetall, gulmetall samt emalj, 18/1900-tal, ett antal syringar i silver medföljer, höjd ca 2-3 cm

Slitage

480398

2017-08-30