Jimmy Connors tennisracket Sport och affischkonst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JIMMY CONNORS, tennisracket, märke Wilson, signerat fodral:
PROVENIENS: Matchanvänt, Stockholm Open, Kungliga Tennishallen, 1980-talets början

Bruksslitage

480403

2017-11-21