Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JIMMY CONNORS, tennisracket, märke Wilson, signerat fodral:
PROVENIENS: Matchanvänt, Stockholm Open, Kungliga Tennishallen, 1980-talets början
Bruksslitage
480403
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här