Silverfat samt spegel

Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel
Silverfat samt spegel

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, CG Hallberg, Stockholm 1934, SPEGEL, silver, spegel med importstämplar, fatets diameter ca 34,5 cm, fatets vikt ca 271 g

Repor

480411

2017-08-29