Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, CG Hallberg, Stockholm 1934, SPEGEL, silver, spegel med importstämplar, fatets diameter ca 34,5 cm, fatets vikt ca 271 g
Repor
480411
2017-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här