Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORD, 1900-talets första hälft, underrede i gjutjärn, skiva i vit marmor, höjd ca 73, 72x49 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
480414
2017-08-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner