Victor Forssell Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR FORSSELL (1846-1931): Betande kor, signerad Victor Forssell, olja på pannå, ca 25,5x29,5 cm

Krackeleringar

480443

2017-10-30