Albert T Gellerstedt Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Gårdshus i vinterskrud, monogramsignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 23,5x17 cm

Krackeleringar

480444

2017-10-30