Lockaskar gräddkannor silver

Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver
Lockaskar gräddkannor silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKASKAR, 1 par, GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, askarna med datering 1871, kannorna med utländska kontrollstämplar, rokokostil, höjd ca 5-7,5 cm, vikt ca 280 g

Askar med bristningar, slitage

480445

2017-08-29