Gottfrid Kallstenius Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943):
Gamla ångsågen i Västervik, spår av signerad, olja på duk, ca 21x37 cm

480460

2017-10-30