Victor Forssell Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VICTOR FORSSELL (1846-1931): Landskap med figurer, möjligen Sickla, signerad och daterad 75, olja på duk, 43x74 cm

480467

2017-10-30