Fredrico de Albinini Blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FREDRICO DE ALBININI (samtida): Motiv av Marilyn Monroe, signerad förgylld slagmetall, tryck samt akryl på duk, ca 100x140 cm

480471

2017-08-29